Monday, April 23, 2018

Senarai Calon BN PRU-14 Selangor

Musang Maya (Nur Shila)     2:22:00 PM    

BERIKUT senarai calon pru14 BN Selangor:

P92 Sabak Bernam - Datuk Mohd Fasiah Mohd Fakeh


N1 Sg Air Tawar - Rizam Ismail

N.2 Sabak - Sallehuddin Mohd. Iskan

P93 Sungai Besar - Budiman Mohd Zohdi

N3 Sg Panjang- Imran Tamrin

N4 Sekinchan - Lee Yee Yuan

P4 Hulu Selangor - Datuk P.Kamalanathan A/L P.Panchanathan

N5 Hulu Bernam - Datuk Rosni Sohar

N6 Kuala Kubu Baharu - Datuk Wong Koon Mun

N7 Batang Kali - Datuk Mat Nadzari Ahmad Dahlan

P95 Tanjong Karang - Tan Sri Noh Omar

N8 Sg Burong - Dato Samsudin Lias

N9 Permatang - Datuk Sulaiman Abd Razak

P96 Kuala Selangor - Datuk Seri Irmohizam Ibrahim

N10 Bukit Melawati - Tuan Jakiran Jacomah

N11 Ijok - Parthiban A/L Karuppiah

N12 Jeram - Zahar Azlan Ariffin

P97 Selayang - Tuan Kang Meng Fuat

N13 Kuang - Datuk Shukor Idrus

N14 Rawang - Tuan Chan Wun Hoong

N15 Taman Templer - Dato Ir Md Nasir Ibrahim

P98 Gombak - Datuk Haji Abdul Rahim Pandak Kamarudin

N16 Sungai Tua - Datuk Rawisandran A/L Narayanan

N17 Gombak Setia - Datuk Megat Zulkarnain Omardin

N18 Hulu Kelang - Ismail Ahmad

P099 Ampang - Leong Kim Soon

N19 Bukit Antarabangsa - Salwa Yunus

N20 Lembah Jaya - Muhamad Nizam Bi Shith

P100 Pandan - Datuk Leong Kok Wee

N21 Pandan Indah - Datuk Mohd Haniff Koslan

N22 Teratai - Tuan Liew Pok Boon

P.101 Hulu Langat - Azman Ahmad

N23 Dusun Tua - Md Zin Isa

N24 Semenyih - Datuk Johan Aziz

P.102 Bangi - Dato Liew Yuen Keong

N25 Kajang - Teh Yeoh Meng

N26 Sungai Ramal - Mejar (B) Abdul Rahim Bin Mohd Amin

N27 Balakong - Lim Chin

P103 Puchong - Dato Ang Chin Tat

N28 Seri Kembangan - Chang Toong Woh

N29 Seri Serdang - Dato Mohamad Satim Diman

P104 Subang - Tan Seong Lim

N30 Kinrara - Chiew Kai Heng

N31 Subang Jaya - Mejar (B) Chong Ah Wat

P105 Petaling Jaya - Dato Chew Hian Tat

N32 Seri Setia - Datuk Yusoff Hm Haniff

N33 Taman Medan - Abdul Mutalif Abd Rahim

N34 Bukit Gasing - Chai Ko Thing

P106 Damansara - Ho Kwok Xheng

N35 Kampung Tunku - Tan Gim Tuan

N36 Bandar Utama - Ch’Ng Soo Chau

N37 Bukit Lanjan - Syed Abdul Razak Syed Al Sagoof

P107 Sungai Buloh - Pakas Rao A/L Applanaidoo

N38 Paya Jaras - Dato Zein Isma Ismail

N39 Kota Damansara - Datuk Halimaton Saadiah Bohan

P108 Shah Alam - Datuk Azhari Bin Shaari

N40 Kota Anggerik - Jumaeyah Masdi

N41 Batu Tiga - Datuk Ahmad Mua’Adzam Shah Ya’Kop

P109 Kapar - Dato Mohana Muniandy Raman

N42 Meru - Khairul Anuar Saimun

N43 Sementa - Saroni Judi

N44 Selat Kelang - Khairi Hussin

P110 Klang - Tuan Ching Eu Boon

N45 Bandar Baru Klang - Teoh Kah Yeong

N46 Pelabuhan Klang - Sheikh Rajesh Bin Sheikh Ahmad

N47 Pandamaran - Tee Hooi Ling

P111 Kota Raja - V.Gunalan A/L Velu

N48 Sentosa - Datuk Subramaniam T. Retnam

N49 Sungai Kandis - Datuk Ir Kamaruzzaman Johari

N50 Kota Kemuning - Tuan Tiew Hock Huat

P112 Kuala Langat - Sharil Sufian Hamdan

N51 Sijangkang - Datuk Sulaiman Karli

N52 Banting - Ng Siok Hwa

N53 Morib - Rozana Kamarulzaman

P113 Sepang - Dato Marsum Paing

N54 Tanjung Sepat - Dato Dr Karim Mansor

N55 Dengkil - Shahrum Dato Mohd Shariff

N56 Sungai Pelek - Dato Ng Chok Sin

0 comments :

AMARAN!!!! Komen jahat akan di padam,

© 2018-2020 SELANGOR POST. . BEBAS DAN DIYAKINI .